top of page

Kategorie  učitel

Do kategorie učitel se v ročníku 2018 přihlásilo 11 soutěžících z 9 škol. Soutěž úspěšně dokončili všichni z nich a ještě navíc si užili každý z 5 soutěžních dnů. Učitelé si každé dopoledne užili master class od zkušených šéfkuchařů a odpoledne, stejně jako studenti, soutěžili na vybraná témata Kulinářského umění. Každý den se rozdělovali body do celkového hodnocení, které vyvrcholilo v pátek odpoledne, kdy se vyhlásili celkové výsledky. 

Vítěz KU Young Chef 2018

Pavlína Roubíčková

Hotelová škola Poděbrady

Co říká vítězka o soutěži: Krásný týden naplněný úžasnými Masterclass pod vedením těch nejlepších, skromných, trpělivých a usměvavých profesionálů. Nezapomenutelné zážitky se skvělými lidmi. Příjemné ubytování v hotelu Clarion, super jízda pohodlnými auty, nádherné gastrostudio. Luxusní večeře připravená národním týmem a gejzír chutí v restauraci SIA. Z gastronomického pohledu ten nejkrásnější týden v mém životě, za který vděčím především mozku celého projektu, nenahraditelnému, skromnému panu Roithovi. Muži s americkým úsměvem a obrovským srdcem. Děkuji KULINÁŘSKÉMU UMĚNÍ.

2. místo

Václav Vojcik

Albrechtova střední škola Český Těšín

Co říká Václav o soutěži: "Byl to náročný soutěžní týden, ale ta zkušenost zažít na vlastní kůži to samé, co v soutěži zažívají studenti, je k nezaplacení."

3. místo

Milan Sigmund

Hotelová škola Teplice

Co říká Milan o soutěži: "Užil jsem si každý den této soutěže, která je spíše o získávání nových zkušeností, a to 3. místo byla jen třešínka na dortu."

Zdeněk Remeš

SŠ společného stravování, Ostrava- Hrabůvka

Co říká Zdeněk o soutěži: "Krásný letní týden plný nových zážitků, který plynule navázal na Akademii Kulinářského umění pro pedagogy."

Radek Plaček

SŠ společného stravování, Ostrava- Hrabůvka

Co říká Radek o soutěži:

"Užili jsme si to, se ctí jsme reprezentovali pedagogy, kteří mají chuť se vzdělávat a naší zkušenost budeme předávat našim studentům." 

Václav Pergl

SOŠ a SOU Praha - Čakovice

Co říká Václav o soutěži:

"KU Young Chef pro pedagogy mi ukázal plný potenciál, který v sobě vzdělávací program Kulinářské umění skrývá." 

Milena Dvořáková

Střední škola gastronomická a hotelová, Praha 4 - Braník

Co říká Milena o soutěži:

"Velmi příjemný způsob jak si rozšířit své gastronomické dovednosti a znalosti a učit se od zkušených profesionálů."

Lenka Opavová

Střední Škola Řemesel A Služeb, Děčín

Co říká Lenka o soutěži:

"Vzdělávací program KU je nová motivace pro pedagogy, kteří se chtějí vzdělávat a záleží jim na kvalitě vzdělávání, které předávají mladé generaci."

Martin Franc

SOŠ a SOU Praha - Čakovice

Co říká Martin o soutěži: "Vítězové jsou všichni, kteří soutěž KU Young Chef úspěšně dokončí. Velmi efektivní a příjemný způsob získávání nových zkušeností a dovedností."

Ladislav Pertl

Střední škola pedagogická, hotelnictví a služeb Litoměřice

Co říká Ladislav o soutěži: "Neskutečný týden plný zážitků. Děkuji KU za nové zkušenosti."

Hana Pertlová

OA a Hotelová škola Havlíčkův Brod

Co říká Hana o soutěži: "Kvalita gastronomického vzdělávání začíná u nás pedagogů. Vzdělávací program KU a soutěž KU Young Chef je zábavná forma vzdělávání nejen pro studenty, ale také pro nás pedagogy."

bottom of page