Soutěžící 2020

Do kategorie student se v ročníku 2020 přihlásilo 18 soutěžících ze 14 škol, kteří byli rozlosovaní do dvou nominačních soutěžních týdnů. Z každého nominačního týdne postoupilo 6 nejlepších žáků do finálového týdne. Celkem ve finálovém vyřazovacím týdnu bojovalo 12 nejlepších žáků, ze kterých se do velkého finále probojovali jen 3 nejlepší. Ti se utkali v sobotu 12. 9. 2020 o titul KU Young Chef 2020 a celkové vítězství.

Hana Budkova.jpg

Vítězka KU Young Chef 2020

Hana Budková

HŠ Poděbrady 

Do finálového týdne postoupila z 2. místa 2. nominačního týdne a do velkého finále nastupovala z celkového 1. místa

Coach Zdeněk Křížek

2. místo

Ondřej Kubů

Střední odborné učiliště gastronomie U krbu

Do finálového týdne postoupil z 4. místa 1. nominačního týdne a do velkého finále nastupoval z celkového 2. místa

Coach Martin Staněk

Ondrej Kubu.jpg

3.místo

Martin Havlíček 

OA a Hotelová škola Havlíčkův Brod

Do finálového týdne postoupil z 1. místa 1. nominačního týdne a do velkého finále nastupoval z celkového 3. místa

Coach Tomáš Kourek

Martin Havlicek.jpg
Lukas Fau.jpg

Lukáš Fau

Střední škola obchodu, řemesel a služeb Tábor

Celkové 4. místo.

Do finálového týdne postoupil z 3. místa 1. nominačního týdne.

Člen týmu Martina Havlíčka

Vojtech Prasek.jpg

Vojtěch Prášek

SPV Golden Prague managed by Fairmont

Celkové 5. místo.

Do finálového týdne postoupil z 2. místa 1. nominačního týdne.

Člen týmu Ondřeje Kubů

Petr Pech

Střední škola obchodu, řemesel a služeb Tábor

Celkové 6. místo.

Do finálového týdne postoupil z 1. místa 2. nominačního týdne.

Člen týmu Martina Havlíčka

Petr Pech.jpg

Martin Odstrčilík

SŠHG Klánovice

Celkové 7. místo.

Do finálového týdne postoupil z 5. místa 2. nominačního týdne.

Člen týmu Ondřeje Kubů

Martin Odstrcilik.jpg
Bara Bohacova.jpg

Bára Boháčová

Hotelová škola a Obchodní akademie Havířov s.r.o., 

Celkové 8. místo.

Do finálového týdne postoupila z 3. místa 2. nominačního týdne.​

 

Členka týmu Hany Budkové

Vojtech Kalina.jpg

Vojtěch Kalina

HŠ Poděbrady 

Celkové 9. místo.

Do finálového týdne postoupil z 5. místa 1. nominačního týdne.

Člen týmu Hany Budkové

František Horáček

Střední škola řemesel a služeb Děčín, p.o.

Celkové 10. místo.

Do finálového týdne postoupil z 6. místa 2. nominačního týdne.

Člen týmu Ondřeje Kubů

Frantisek Horacek.jpg

Petr Schönfeld

Hotelová škola Teplice

Celkové 11. místo.

Do finálového týdne postoupil z 6. místa 1. nominačního týdne.

Člen týmu Martina Havlíčka

Petr Schonfeld.jpg
Tomas Nobst.jpg

Tomáš Nobst

OA a Hotelová škola Havlíčkův Brod

Celkové 12. místo.

Účastník 1. nominačního týdne

Martin Rozek.jpg

Martin Rožek

SOŠOS Olomouc

Do finálového týdne postoupil z 4. místa 2. nominačního týdne.​

Tomáš Uher

Bukaschool Most

Účastník 1. nominačního týdne

Tomas Uher.jpg

Tomáš Veselý

Střední škola a Vyšší odborná škola cestovního ruchu ČB

Účastník 1. nominačního týdne

Tomas Vesely.jpg
Jakub Spousta.jpg

Jakub Spousta

SŠHG Praha 4 - Braník

Účastník 2. nominačního týdne

Daniel Bubik.jpg

Daniel Bubík

SŠ společného stravování, Ostrava- Hrabůvka

Účastník 2. nominačního týdne

Šimon Galia

SŠ společného stravování, Ostrava- Hrabůvka

Účastník 2. nominačního týdne

Simon Galia.jpg
KU_YOUNGCHEF_2020.jpg

Soutěž pro mladé kuchařské talenty z celé ČR!

        info@kuyoungchef.cz

        773 077 330‬