logo2019.png

Soutěž pro mladé kuchařské talenty z celé ČR!

        info@kuyoungchef.cz

        773 077 330‬

Mentoři / ambasadoři

Jedním z hlavních benefitů soutěže KU YOUNG CHEF je zapojení více jak 20 zkušených a úspěšných šéfkuchařů z celé ČR do dopoledních Master Class a do odpolední poroty. Každý soutěžící má tak jedinečnou možnost se s těmito profesionály potkat, seznámit se s nimi a hlavně od nich čerpat tolik potřebné zkušenosti a informace. Každý z těchto zkušených šéfkuchařů a Ambasadorů Kulinářského umění a soutěže KU Young Chef nabízí mladým talentům zapojit se do jejich týmů a nastartovat tak úspěšnou kariéru v gastronomii u opravdových profesionálů, kteří mají mladé generaci hodně co předávat.

Jiří Roith

 

Zakladatel vzdělávacího programu KULINÁŘSKÉ UMĚNÍ a soutěže

KU YOUNG CHEF 

Master Class

Vejce a snídaně, Maso a drůbež

Filip Sajler

CEO Perfect Canteen & Catering by Filip Sajler, nejrychlejší kuchař :-)

Master Class

Maso a drůbež, Coach finalisty: Dominik Chytka

Ondra Slanina

Executive Chef, Zámecká restaurace Chateau Svatý Havel, druhý nejrychlejší kuchař :-)

Master Class

Základní omáčky a polévky

Radek David

Executive Chef, restaurace La Veranda, Babiččina Zahrada, The Bistro, výčet všech restaurací, kterým šéfuje se sem prostě nevejde :-)

 

Master Class

Finálový týden "Itálie"

Jiří Král

Executive Chef, Aureole restaurant, ten kluk má ze své kuchyně nejhezčí výhled v Praze :-)

Master Class

Základní omáčky a polévky

Zdeněk Křížek

Executive Culinary Chef, Orea Hotels & Resorts, preciznost jeho asijské kuchyně je legendární :-)

Master Class

Ryby a mořské plody, Finálový týden "Asie",

 

Coach finalisty Patrika Lexy

Jan Pýcha

Šéfkuchař a majitel, restaurace Pod Zámkem, Průhonice, prostě legenda, která vychovala nemálo současných úspěšných šéfkuchařů :-)

Master Class

Ryby a mořské plody, Finálový týden "Francie"

Tomáš Kourek

Šéfkuchař, Perfect Canteen by Filip Sajler

Coach finalisty Vojty Petržely

Marek Svoboda

Šéfkuchař, Bidfood gastro studio, přísný, ale spravedlivý a jediný komisař WACS

Master Class

Pasta a risotto, Ryby a mořské plody

Radek Kotlán

Šéfkuchař, Chateau Kynšperk, legenda z lázeňského regionu :-)

Master Class

Základní omáčky a polévky, Maso a drůbež

Přemysl Douša

Šéfkuchař, Sokolovna Průhonice, mladý talentovaný sokol z Průhonic :-)

Master Class

Pasta a risotto

Jan Heřmánek

Šéfkuchař a majitel, restaurant Capra, Litoměřice, nejpomalejší kuchař - na motorce :-)

Master Class

Základní omáčky a polévky

Pavel Roubíček

Executive Chef, Grosseto restaurace, po 20 letech ital tělem i duší

Master Class

Pasta a risotto

Lukáš Uher

Šéfkuchař a Bonduelle poradce pro gastronomii ČR, předseda a legenda ze severu :-)

Master Class

Základní omáčky a polévky

Karel Kaše

Executive Chef, Marina ristorante, Praha, zatím ital duší, tělo přidá časem :-)

Master Class

Maso a drůbež

Martin Hanus

Pekařský technolog, pekař tělem i duší :-)

Master Class

Finálová týden "Pečivo"

Daniel Polák

Šéfkuchař, Perfect Catering by Filip Sajler

Pavel Sapík

Šéfkuchař, Restaurace Terasa U zlaté studně

Zdeněk Marcín

Šéfkuchař, poradenství, coaching, kurzy vaření

Rosťa Růžanský

Šéfkuchař, síť restaurací Grosseto

Lukáš Paluska

Šéfkuchař, Carlsbad Plaza spa & wellness hotel, Karlovy Vary

Tomáš Kněž

Šéfkuchař, O2 aréna

Jaroslav Švihlík

Sous-chef, O2 aréna

Jakub Kotyza

Sous-chef, O2 aréna

Martin Staněk

Šéfkuchař, Perfect Canteen & Catering by Filip Sajler

Miroslav Kubec

Prezident AKC ČR, F&B Manager, hotel Pupp, Karlovy Vary

Lucie Průšová

Chocolatier, Pattissier a lektor

Josef Maršálek

Cukrářský a pekařský mistr

Martin Beránek

Šéfcukrář, Dolce Passione